top of page
![cover photo to header](https://static.wixstatic.com/media/e0401f_da6c556e5c7b40c19d43ed93d9794fbf~mv2.jpg/v1/fill/w_100,h_67,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_3,enc_auto/e0401f_da6c556e5c7b40c19d43ed93d9794fbf~mv2.jpg)
פרטים נוספים
גם לאנשים חזקים יש רגעים חלשים.
האתר נבנה על מנת לתת סיוע רפואי ונפשי לכל בן אדם שזקוק לו. באתר תראו אנשים בעלי מקצוע, כל בעל מקצוע עובר אישור והזדהות. אנחנו פה כדי לעזור ולתמוך בכולם
בקשה כלשהי מהציבור?
bottom of page
גם לאנשים חזקים יש רגעים חלשים.
האתר נבנה על מנת לתת סיוע רפואי ונפשי לכל בן אדם שזקוק לו. באתר תראו אנשים בעלי מקצוע, כל בעל מקצוע עובר אישור והזדהות. אנחנו פה כדי לעזור ולתמוך בכולם